پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویردوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

جامعه لوایح را مجلس باید تصویب کند تا قانون ایجاد شود. - پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر

سخن دوست :امام صادق(ع): بهترین آسودگی، بی توقعی از مردم است

جامعه لوایح را مجلس باید تصویب کند تا قانون ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر درنشست و ضیافت افطاری درتالار عقیق امام جمعه رفسنجان افزود: بنا به شرایط جامعه لوایح را مجلس باید تصویب کند تا قانون ایجاد شود.

💢حجت الاسلام والمسلمین عباس رمضانی پور افزود: مجلس شورای اسلامی کلید بیت المال و خزانه مملکت را در دست دارد و برداشت خوب از این ذخیره باید با صلاحیت باشد و مصرف این بودجه در زمینه های مختلف را مجلس تصویب می کند.

💢وی خاطرنشان کرد: بودجه را دولت می گذارد و مجلس کارایی بسیار بالایی در تقسیم بندی این بودجه دارد و در خصوص عظمت مجلس شورای اسلامی لازم است همه نسبت به امور و تشکیل مجلس اهتمام جدی داشته باشیم.

💢رمضانی پور بیان کرد: برای حل مشکلات شهرستان همه باید تلاش کنند و باید پاسخگوی مردم باشیم و اگر مانعی از موانع مرتفع کنیم‌ مخصوصا در بخش کشاورزی و رونق تولید، به مردم خدمت کرده آیم.

💢وی بیان کرد:زمان هم زود مانند ابرها می گذرد امسال به عنوان سال تولید و رونق تولید نامگذاری شده و در راستای این رونق بخشی چه زمینه سازی هایی کردیم؟! باید ببینیم سرمایه گذاران چه انتظاراتی دارند و مسئولین چه گام هایی در راستای ساماندهی و رفع این مشکلات برداشتند.

💢امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: در رفسنجان در بخش صنعت عقب هستیم وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سال گذشته به رفسنجان سفر کرد اما به جای اینکه گرهی از مشکلات صنعتگران ما کم شود کار خاصی برای آنها انجام نشد؛ دولت و وزرا باید موانع را مرتفع کنند استان کرمان باید کمیسیون رفع موانع را بیشتر فعال کند قبل از عید یعنی اواخر سال گذشته گفتند کاری می کنیم که ظرف یک هفته مجوزها در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و … برای ایجاد اشتغال صادر شود اما بعد از گذشت سه ماه کاری نشده و موانع وجود دارد امید که موانع و گلوگاه ها که حنجره بخش صنعت و صنعتگران را فشار می دهد مرتفع و برطرف شود.

💢وی افزود :ایمان و اعتقاد به کار و روان سازی و برطرف کردن موانع نیز باید باشد تا اشتعال و رونق تولید را داشته باشیم؛ همه دغدغه کار را دارند.

حجت الاسلام رمضانی پورعنوان کرد: مس مدیران فعلی با اعتقاد و باانگیزه دارد و می تواند افزایش تولید را در این صنعت ایجاد کنند؛ صنایع پایین دستی مس راه اندازی شود و امروز اشتعال در این مورد نداریم و راه اندازی صنایع پایین دستی مس قولش داده شده اما هنوز ایجاد نشده است در شهرستان های زرند، سیرجان، شهربابک و دیگر شهرها صنایع پایین دستی را راه اندازی کردند ما صنعت مس، بزرگترین معدن روباز در خاورمیانه را داریم و رنگ و بوی مس را باید احساس کنیم و داشته باشیم باید این صنعت جهت ‌ ایجاد در شهرستان راه اندازی شود.

💢وی خاطرنشان کرد: همچون رهبر انقلاب اسلامی بیانیه گام دوم انقلاب را مد نظر داشته باشید.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر