پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویرپنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

ابتدا بایدبایستی مزیتهای رقابتی خود را بشناسیم و سپس در راستای ارتقاواحیای آن مزیتها گام برداریم. - پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر

سخن دوست :امام صادق(ع): بهترین آسودگی، بی توقعی از مردم است

ابتدا بایدبایستی مزیتهای رقابتی خود را بشناسیم و سپس در راستای ارتقاواحیای آن مزیتها گام برداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویردر حاشیه نشست هم اندیشی به منسبت پاسداشت روز مجلس درتالار عقیق شهردار رفسنجان بیان کرد:

💢بایستی مزیتهای رقابتی خود را بشناسیم و سپس در راستای ارتقاواحیای آن مزیتها گام برداریم.

💢وی اظهار داشتن :مسیر طولانی را باید شهرستان طی کند تا به آنچه شایسته است، برسد.

💢محمدرضاعظیمی زاده عنوان کردند:مهاجرت، منابع را از شهرستان بیرون می برد و ما نتوانستیم جلوی مهاجرت های خُرد(خرید،درمان و..) را بگیریم تا از خروج ثروت از شهرستان جلوگیری کنیم.

💢وی بیان کرد: در بخش آموزش، بهداشت، شهرسازی و سرمایه گذاری و دیگر موضوعات که می تواند به عنوان اولویت به آن نگاه کنیم متاسفانه نتوانستیم رضایت مردم را جلب کنیم.

💢شهرداررفسنجان عنوان کرد :گردشگری فقط آثار تاریخی نیست، گردشگری در کسب و کار و رویدادها هم است.

💢وی افزود:اینکه ما هیچوقت نباید به وضع موجود رضایت بدهیم این رضایت بد و خسارت بار است؛ رفسنجان در بخش کشاورزی یک سال درمیان سال آور و یک سال ناآور دارد و یک سال پسته دارد سال دیگر محصولی ندارد اما در کنار این صنعت از ظرفیت دیگری مانند گردشگری بهره مند نمی شویم رفسنجان یکی ار شهرهای بسیار بزرگ ‌تجاری کشور است بزرگترین بازار بزرگ سرپوشیده کشور را دارد اما از این اثر چیزی نمانده است خیلی از ظرفیت های رفسنجان به دلیل بی تدبیری از بین رفته است، بادگیر معین و در آثاری تاریخی را داریم که نماد اصالت شهر رفسنجان هستند و این آثار را باید احیا کرد.

💢همچنین وی درپایان خاطرنشان کرد: نگاه باید توسعه ای باشد پول و درآمد را در شهر خودتان خرج کنید و شهر را آباد کنید و سرمایه گذاران به دانشگاه ها و افراد راهنما مراجعه و ظرفیت های سرمایه گذاری را شناسایی کنند و در آن راستا سرمایه گذاری کنند.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر