پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویرپنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

مراسم دعای وداع در حرم امامزاده سید جلال الدین اشرف برگزارشد - فیروزه کویررفسنجان

سخن دوست :امام صادق(ع): بهترین آسودگی، بی توقعی از مردم است

مراسم دعای وداع در حرم امامزاده سید جلال الدین اشرف برگزارشد

به گزارش پایگاه خبری فیروزه کویر مراسم دعای وداع در حرم امامزاده سید جلال الدین اشرف با نوای حاج علی بقایی برگزارشد

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر

رضا احمدیفاطمه گفته :
پنج شنبه , ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام جناب آقای احمدی شما را به خدا نظرم را درسایت تایید کنید و به گوش دوستان شخصا بفرستید.
۱.گله اول من این است که مجری مراسمات امامزاده باید بی طرف باشد مثلا در بعضی از مراسمات با اینکه مسئولین بخش فردوس حضور پیدا میکند اسم نمی برد ولی از کسانی میگویند که اصلا حضور نداشته و روحشان خبر دار نیست .
۲. گله من از دست مسولینی هسته که در کاروان پیاده روی می آیند و یک گوشه مینشیند درب ورودی کاروان و جلو دوربین می آیند چراا اینها در بین راه به کاروان ملحق نمیشوند مگر تافته جا بافته هستند.
۳. غذا دادن در روز شهادت امام صادق علیه السلام بی احترامی به زائرین امامزاده هست چون اینجا شرایط توزیع غذا را ندارد. از غذا دادن در امامزاده درروز شهادت جدا خوداری شود.
۴. در روز شهادت چون هوا گرم هسته نه آش بپزند و نه چایی و کاکائو بدهند فقط آب یخ و شربت بدهند که دل زائرین خنک شود.
۵.به امنای مالی موکب امام علی علیه السلام آقایان دادخداهی و عسکری و عباسی و جعفری بگوید موکب امام علی ایستگاه پذیرایی دائر نماید مثل کربلا فقط کلمپه و شربت توزیع کنند.
۶. دهیاری اسماعیل آباد از مسیر اسماعیل آباد و شهرداری فردوس از مسیر حسن آباد - شمس آباد مسقر گردند تمام ظروف یک بار مصرف را جمع کنند و بهداشت را رعایت کنند.
۷. هیئت سیدهای بهرمان که سنج دارند بگذارید در صحن امامزاده دقایقی عزاداری نمایند واقعا این هیئت باعث لوه کاروان صادقیه میشود.
۸. نوحه خوانهایی که در مسیر اصلی کاروان میخواهند نوحه بخوانند با مجری کاروان آقای محمد رضا مومنی هماهنگی نمایند.
۷.دبیر ستاد صادقیه باید از طرف هیئت امنای امامزاده و انجمن صادقیه و شوراهای محل و موکب امام علی ع تعیین و به قید قرعه گردند. و در بین روستاهای مجاور دور بزند و دبیر ستاد موظف باشد ایستگاههای پذیرایی را تقویت کند و مسیر حرکت کاروان را سیاه پوش نماید نه اینکه هر کسی صبح از خواب زودتر بیدار شد دبیر گردد. دبیر ستاد باید کاروان را در بین راه هدایت نماید .

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیفاطمه گفته :
پنج شنبه , ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام تشکر میکنم از محبت شما سردبیر محترم و سوالی دارم ازدهیار خوب شمس آباد:
شما که ادعا می کنید امامزاده سیدجلال الدین جزء شمس آباد هسته و بر سر درب امامزاده از طرف دهیاری پرچم خیر مقدم می زنید اگر دهیاری شمس آباد که دبیر ستاد صادقیه را بر عهده دارد یک ایستگاه پذیرایی در روز بزرگداشت امامزاده ای که ادعا میکنید مال خودتان است آیا خدا قهرش می آید؟ پولش را نمی خواهید از حساب دهیاری بدهید که مدیون باشید و مردم شاکی باشند حداقل رایزنی کند از بستگان جوانان هیئتی که به رحمت خدا رفتند من جمله مرحومین آقا محمدرضا پژوهی, آقا سید حسن حسینی و آقا سید حمید پورترابی و.... کسانی را که من نمیشناسم . یک تکانی بخورید .

Likes0Dislikes0
پاسخ