پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویرچهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

پیش‌بینی های استاد اخلاق مرحوم ملاغلامرضا ناصری از زبان فرزندشان - پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر

سخن دوست :امام صادق(ع): بهترین آسودگی، بی توقعی از مردم است

پیش‌بینی های استاد اخلاق مرحوم ملاغلامرضا ناصری از زبان فرزندشان

چندی پیش یکی از مخاطبان سایت فیروزه کویر نظری را در باب کرامات امامزاده سیدجلال الدین اشرف گذاشته بود از آنجایی صدق و کذب این نظر بر ما معلوم نبود ما به نزد پسرشان رفتیم و از ایشان جویای ماجرا شدیم. که ما خلاصه ای از آن نظر و مصاحبه ای با یادگار استاد اخلاق ملاغلامرضا ناصری آقای غلامحسین داشتیم گذاشتیم : شنیدن این ماجرا خالی از لطف نیست

در قسمتی از نظر آمده است: بنده یکی از شیعیان شیخی بودم که بعد از مرگ پدرم در سال۱۳۹۴ شمسی در اواخر ماه صفر به مذهب جعفری مشرف شدم. پدرم مرحومم شیخی بود .
پدرم زمانی که زنده بود تعریف میکرد من به همراه هفتمین پیشوای شیخیها مرحوم سرکار آقا حاج عبدالرضا خان ابراهیمی در سال ۱۳۳۸ شمسی از کرمان به منطقه نوق آمدیم . از مردم روستاهای بالای نوق سوال کردیم بزرگتر این روستاها چه کسی است ؟ گفتند شخصی بنام محمد سر رشته دار. (محمد ناصری ) به منزل ایشان رفتیم و خواستیم از فرقه شیخی تبلیغ کنیم او گفت ما در این منطقه ملایی دارم بنام ملاغلامرضا اگر او اجازه داد ما اینکار را میکنیم. محمد سر رشته دار دستور داد که ملاغلامرضا را به نزدش بیاورند. وقتی ملاغلامرضا را آوردند جناب سر رشته دار به احترامش بلند شدند و ملاغلامرضابیش از ۲۰ سالی از سرکار آقا بزرگتر بودند. سرکار آقا با او صحبت کرد و به او گفت ما پول برایت میفرستیم شما نماینده ما باشید و از مذهب ما تبلیغ کنید . ملاغلامرضا گفتند ما از مذهب امام جعفر صادق تبلیغ میکنیم و نیازی به پول شما نداریم. جناب سر رشته دار هم قبول نکرد .
ما به اتفاق ملاغلامرضا سری به زیارت امامزاده سیدجلال الدین رفتیم سرکارآقا به ملاغلامرضا گفتند پایگاه شیخیه کرمان است به زودی فرقه شیخیه جهانی میشود .
. ملاغلامرضا گفت در آخرالزّمان بحران اقتصادی حرام به حدّ اعلای خود می رسد، خانواده ها تقوای اقتصادی را از دست داده و در منجلاب آلودگی های اقتصادی همچون ربا، کم فروشی، رشوه خواری و گران فروشی غوطه ور می گردند: “هنگامی که ببینی اگر مردی یک روز گناه بزرگی همچون فحشا، کم فروشی، کلاه برداری و شرب خمر انجام نداده باشد، بسیار غمگین و اندوهگین می شود که گویی آن روز عمرش تباه شده است و می بینی که زندگی مردم از کم فروشی و تقلّب تأمین می شود. در آن زمان ربا شایع می شود، کارها با رشوه انجام می یابد،و….
.” ملاغلامرضا گفت: چند سال دیگر انقلابی رخ میدهد ۲۰ سال دیگر تو کشته میشوی . در دین خدا بدعت نکنید . شما گرچه از فشر سرمایه داران کرمان هستید و من بچه یتیم هستم . او به سمت امامزاده سیدجلال الدین اشرف اشاره کرد و گفت. اینجا قم ثانی میشود زمانی خواهد آمد بر همین امامزاده گنبد و بارگاه بسازند . و چون روز شهادت این امامزاده مصادف با شهادت امام جعفر صادق علیه السلام هست اینجا پایگاه امام جعفر صادق میشود .هیئات عزاداری با پای پیاده در روز شهادت امامزاده از روستاهای اطراف بیایند و مردم میهمان امامزاده بشوند و سفره های طولانی از انواع غذای نذری پهن میگردد. زمانی خواهد آمد تمام رفسنجان را خشک سالی بیایید و از این منطقه امامزاده آب تمام منطقه را تامین کنند . البته این آبها فقط به برکت امامزاده سیدجلال الدین اشرف است. سرکار آقا از روی استهزا گفتند مگر میشود توی این ماسه بادها حرکت کرد. الان یک شیر آبی اینجا نیسته به پدرم گفت بیا برویم این پیرمرد هزیان میگوید. آنها آمدند و قید منطقه نوق را زدند. گذشت . میخواستم بگویم ای مردم نوق بدانید اگر شما به مذهب تشیع باقی هستید به خاطر ارشاد عالمی چون ملاغلامرضا میباشد اگر او مثل بعضیها دین فروش بود الان شاید تمام روستاهای منطقه نوق شیخی میشدند و…..
ما برای جویای صحت این نظر به آقای غلامحسین ناصری یادگار مرحوم حاج ملاغلامرضا ناصری مراجعه گردیم که ایشان گفتند من به یاد دارم در سالهایی که آقای بروجردی به رحمت خداوند رفتند مرحوم پدرم رادیویی داشت وقتی خبر مرگ ایشان را شنید گریه کرد .زمانی یاد دارم که در همان سالها قبل و بعدش را حضور ذهن ندارم فقط میدانم که ما در روستای کمال آباد نوق زندگی میکردم من در صحرا مشغول آبیاری بودم که پدرم تعریف میکرد امروز از طرف سرکار آقا از من خواستند که همه امکانات در اختیارتان بگذارند و از مذهب شیخیه تبلیغ نمایم پدرم بر آنها غضبناک شد و گفت اگر تمام دنیا را به من بدهند من از مذهب جعفری دست بر نمیدارم .آنها را از خود راند.
غلامحسین ناصری درباره قسمتی ازپیش گوییهای مرحوم پدرش راجع به آخر زمان که به یاد داشت گفت: پدرم اکثر پیش بینیهایش به حقیقت پیوسته است او اکثر می گفت:
زمانی خواهد آمد که مردم چشم همچشمی می کنند، و مرگ و میر زیاد میشود اما مرگ را برای همسایه و انگار که خود هیچ زمانی نمی میرند .
زمانی خواهد آمد که عقوق پدر و مادر رواج دارد، و فرزندان هیچ احترامی برای آنها قائل نیستند، بلکه والدین نزد فرزند از همه بدترند.
زمانی خواهد آمد که زنها بر مردها مسلط شوند و هیچ کاری جز خواسته آنها پیش نرود،مهریه ها را به اجرا بگذارند و شوهرشان را زندانی کنند.
زمانی خواهد آمد که در بازار فروانی هست اما مردم توان خرید را ندارند و‌ به وسیله شراب بیمار را مداوا، و برای بهبودی، آن را تجویز کنند؛
زمانی خواهد آمد که مردم در امر به معروف و نهی از منکر و ترک دین بی تفاوت و یکسانند؛ زنان خود را شبیه مردان و مردان خود را شبیه زنان در می آورند.
زمانی خواهد آمد که در آن زمان ربا شایع می شود، کارها بدون رشوه انجام نمی گیرد. و مردم با قرض و وام زندگی میکنند و خیر و برکت از زندگیها گرفته میشود.
زمانی خواهد آمد که برای اذان و نماز مزد می‌گیرند؛ و مسجدها پر است از کسانی که از خدا نمی ترسند و غیبت هم می نمایند.
زمانی خواهد آمد که قناتها خشک شود و مبارزه با آفت کشاورز را پیر میکند . درآمد محصولات برای پرداخت سود و وام مصرف میگردد.
زمانی خواهد آمد که برای این امامزاده گنبد و بارگاه بسازند در روز شهادت امام صادق علیه السلام بر این امامزاده مجلس بگیرند
زمانی خواهد آمد که خیر و برکت از مردم برداشته شود و باران بلا می باشد اگر کم بیاید خشکسالی اگر زیاد بیاید سیل جاری میگردد و خسارت وارد میکند .
هر وقت اینها را دیدی آن زمان آخرالزمان است در این وقت خود را حفظ کن و از خدا بخواه که از خطرات گناه نجاتت بدهد.
غلامحسین ناصری گفت چندین سال پیش که داغ فرزندانم (دختر و پسرجوانم) را دیده بودم شب جمعه ای بر مزار دختر مرحومم گریه میکردم که شخصی به من عرض تسلیت گفت وقتی شنید که فرزند مرحوم ملاغلامرضاهستم از پدرم تعریف کرد و گفت به مذهب شیخی بودم . چون من داغدار بودم و در شرایط روحی خوبی نبودم چیزی از صحبتهایشان را حضور ذهن ندارم .ضمنا پدر مرحومم اکثر پیش بینی های که کرده بود به حقیقت پیوسته است فقط من خیلی از پیشگوی هایش به خاطر وقوع مصیبت و تالمات روحی از ذهنم رفته است. پدرم همیشه از مذهب جعفری و امام صادق علیه السلام تعریف میکرد. هیچ روزی نبود که بر پدرم بگذرد و او از امام صادق علیه السلام کلامی را بر زبان جاری نکند.
ما بنا به وظیفه این پست را گذاشتیم نظری که یکی از دوستان به سایت فیروزه راجع به پیش بینی های استاد اخلاق ملاغلامرضا ناصری فرستاده بودند ما برای صحت آن نزد پسرشان آقای غلامحسین ناصری رفتیم و حقیقت را جویا شدیم ما نقل قول ایشان را بیان کردیم این پیش بینی را را به عنوان یک پست ثابت گذاشتیم تادوستان در نظرات خود اطلاعات و خاطرات در مورد زندگانی استاد اخلاق برای ما ارسال نمایند تا ما او را بهتر معرفی نماییم و ما فقط انتشار می دهیم . ما صحت و کذب این تجربیات را تایید نمیکنیم فقط نقل قول میکنیم خواهشمندیم که فقط خدا را در نظر بگیرید و حقیقت را بیان نمایید . از حسن توجه و همکاری شما کمال تشکر را داریم .

برگرفته از : darolsadeghiyon.ir

Likes3Dislikes1
نظرات و ارسال نظر

رضا احمدیخانم ع گفته :
دوشنبه , ۳ مهر ۱۳۹۶

اگر من شب و روز من برای آشیخ ملاغلامرضا خیرات بکنم نمی توانم لطفی که ایشان به حق ما کردند جبران نمایم . من سه سال ازدواج کرده بودم بچه دار نمیشدم خواهر شوهر و مادرشوهرم میخواستند برای من هوو بگیرند و مرا مقصر میدانستند. در ایام عید نوروز یک روز من به اتفاق خانواده شوهرم امامزاده سید جلال الدین رفتیم بدون اینکه آشیخ ملاغلامرضا را بشناسم او را برای اولین بار دیدم بدون اینکه چیزی بگویم به من گفت دخترم اسم فرزندت را زهرا بگذار .. مادر شوهرم گفت شیخ عروس من بچه دار نمیشه. آشیخ ملاغلامرضا گفت درهمین سال خداوند فرزندی به عروستان میدهد . حدس آشیخ ملاغلامرضا درست درآمد ما در بهمن ماه همان سال فرزند اول زهرا به دنیا آمد

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیحسین زاده گفته :
سه شنبه , ۴ مهر ۱۳۹۶

هرچه درباره ملاغلامرضا بگوییم به حق او جفا کرده ایم غیر از خدا و اهل بیت هیچ کس این عارف بزرگ را نشناختند و آنهایی که میخواهند برایش کاری کنند دستشان بسته است و آنهایی که دستشان باز است قدرشناس نیستند.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیح گفته :
سه شنبه , ۴ مهر ۱۳۹۶

با جرات میتوان گفت حاج شیخ ملاغلامرضا ناصری از کسانی که هنگام ظهور رجعت میکنند. به این ماه محرم امام حسین علیه السلام اگر مردم شمس اباد لقمه دهانشان را خرج معرفی این عارف میکردند اگر مقامش رامیشناختند باز راضی نمیشدند. عارفی که حاج شیخ محمدتقی ثقه الاسلامی به حال او غبطه میخورد . حاج شیخ محمد تقی از هم بحثان آقای برجرودی بودند. بسوزد پدر اعتیاد . اعتیاد فرزند این عالم را از جایگاه خود دور کرد. چون وارث پدر پسر میباشد. عقل مردم در چشمشان قرار دارد وقتی اعتیاد فرزندرا میبینند خدمات ملا رافراموش میکرد. مردم به امام حسین علیه السلام شهید این ماه من با جرات میتوان بگویم در استان کرمان اگر تاریخش را بخوانیم و تحقیق کنیم میبینیم هنوزدر این استان عارفی رو دست آسیخ ملاغلامرضا بلند نشده.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیا.ق گفته :
چهارشنبه , ۵ مهر ۱۳۹۶

آشیخ ملا غلامرضا اول زندگی ما بهترین الگو و استاد ما بود. من درسال ۱۳۵۹ زن عقد کرده بودم آن موقع مثل حالا نبود که جوانان هرجا با نامزدشان بخواهند راحت بروند. پدر خانمها سخت گیر بودند. یکروزدر مجلس ختم یکی نفر ملا روضه میخواند آن وقتها بعد از نماز جماعت در مجالس ختم نهار میدادند. من موقع نهار کنار ملا بودم. به من گفت من با تو کار دارم امروز مرا تا شمس آباد ببر . بعد از نهار او را سوار موتور کردم . او به من گفت شما چرا کاری میکنید که عقدتان اشکال داشته باشد گفتم مگرچکار کردم . گفت شما خواهر زنی بیوه دارید و با او رابطه پنهانی نامشروع دارید کسی هم غیر از خدا خبر ندارد در اسلام دو خواهر همزمان نمی تواند در عقد یک نفر باشد . من توبه کردم و برای خواهر زنم شوهری که زنش مرده بود موقت پیدا کردم. به خداقسم او چشم برزخی داشت.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیرضایی گفته :
چهارشنبه , ۵ مهر ۱۳۹۶

امروز معرفی عارف بی ریا آشیخ ملاغلامرضا وظیفه مردم دهستان رضوان است هرکس کوتاهی کند در قیامت شرمنده حضرت رسول میگردد.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیحمید گفته :
چهارشنبه , ۵ مهر ۱۳۹۶

خداوند رحمت کند مرحوم حاج شیخ ملاغلامرضا ناصری که با خدمات خود در جهت نشر فرهنگ اسلام ناب سنگ تمام گذاشت . دین اسلام ارزش بالایی برای عالم در نظر گرفته است چرا که ارزش انسان به علم اوست و از نظر قرآن ملاک برتری انسان علم است و با ارزش ترین مردم کسی ست که علمش بیشتر باشد و در مکتب اسلام و قرآن علم جایگاه بسیار بالایی دارد.انبیاء و پیامبران الهی بعد از خداوند در جایگاه دوم معلم عالم قرار می‌گیرند چرا که به گفته پیامبر اسلام، وی در مقام یک معلم مبعوث شده است.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیج.م گفته :
پنج شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۶

قال الامام علی - علیه السّلام - : ‌مَنْ وَقَّرَ عالِماً فَقَد وَقَّرَ رَبَّهُ.

«شرح غررالحکم، ج ۵، ص ۳۵۱»

امام علی - علیه السّلام - فرمود: کسی که به عالمی احترام گذارد، همانا به خداوند احترام گذارده است.
منظور امام علی علیه السلام عالمی چون آقا ملاغلامرضا بوده که خودش دستش را گرفتند و بالا بردند. از چوپانی به عارف برایشان رقم زدند.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیمحمودی گفته :
پنج شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۶

حدیثی از پیامبر اکرم (ص) میباشد که فرمودند: در روز قیامت بین عالم ربانی و انبیا تنها یک درجه فاصله وجود دارد پس قطعاً برگزار کنندگان مراسم تجلیل از شیخ ملاغلامرضا ناصری نیز ثواب این کار را می‌برند.
حضرت علی (ع) میفرماید: کسی که جامعه را با علم و اندیشه خود در مسیر حیات قرار دهد او هرگز نمی‌میرد و ما نیز تأثیر این سخن را در طول ۲۸ سال پس از رحلت امام خمینی (ره) مشاهده می‌کنیم.
ما در جامعه نیازمند الگوسازی هستیم و شهدا و علما الگوهایی هستند که برای شناساندن باید آن‌ها انتخاب کنیم و باید بازشناسی این چهره ها را برای جوانان به بهترین شکل انجام دهیم. به نظر بنده حقیر معرفی و شناسنان عارف حقشناس آقا شیخ ملاغلامرضا بهترین انتخاب هستند

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیطالبی گفته :
پنج شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۶

امروز تجلیل از شخصیتی چون آشیخ ملاغلامرضا ناصری (ره)، در رفسنجان و استان کرمان این چهره به عنوان الگوی زندگی همگان در تمامی ابعاد باید معرفی شوند.
عالی ترین امتیاز آشیخ ملاغلامرضا ناصری (ره) پرواز با دو بال علم وعمل بود که با این دوبال به بالاترین مدارج علمی ومعنوی نیز دست یافت.
آشیخ ملاغلامرضا ناصری (ره) سال ها در منزل فرسوده ای سکونت داشتند که در پاسخ به تأکیدات دوستان جهت بازسازی این منزل و علی رغم بروز مشکلات فراوان به دلیل کهولت سن، ایشان عنوان داشتندکه خداوند متعال دنیا را محل راحت طلبی انسان قرار نداده واینجا مکانی برای جمع آوری ابزار برای دنیای باقی خواهد بود.
دوری از تکلّف ومنیّت، عبودیت محض، پرهیز از مقامات دنیوی وبرخورداری از دیگر مراتب والای عرفان واخلاق شاخصه ارزشمند این الگوی بی نظیر استان کرمان است.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیمیرازیی گفته :
پنج شنبه , ۶ مهر ۱۳۹۶

از خداوند سبحان برای این عالم پارسا و بی ریا آشیخ ملاغلامرضا ناصری که طول عمر با برکت خویش را جهت نشاط روزافزون در خدمت به اسلام و نشر معارف اهل بیت وقف کرد و از همۀ متصدّیان معرفی و شناخت این عالم ، خصوصاً حاج عباس آقای کریمی و آقا رضا احمدی و شیخ احمدتقی نژاد و نیز از تمامی مخاطبین و میهمانان عزیز فیروزه کویر تشکّر و قدردانی می‌نمایم

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیامیرحسینی گفته :
جمعه , ۷ مهر ۱۳۹۶

سلام بنده چند سالی عضو چند کانال گمراه بودم و مدتی از خدا و دین زده شدم و از آخوندجماعت بدم میآمد تا اینکه با سایت فیروزه آشنا شدم وقتیکه زندگی این عالم دینی و تمام نظرات مخاطبین سایت را خواندم خصوصا نظری که پیش بینی رهبر را کرده بودم . از گمراهی خود پشیمان شدم و تمام کانالهای گمراه و تلگرام ام را حذف کرد و از مخاطبین سایت فیروزه گردیدم خدا را قسم میدهم به حق ملاغلامرضا گناهان مرا بخشد و میخواهم از این به بعد جبران نمایم. ولی شما را به خدا این عالم را در شهرستان معرفی کنید مطمئن هستم اگر این عالم مطرح گردد خیلی جوانها از گمراهی نجات پیدا میکنند.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیخادم حسین گفته :
شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۶

خدا رحمت کند مرحومین ملاغلامرضا ناصری و حاج منوچهر توکلی
انگاری دیروز بود از آنجایی که مرحوم توکلی داماد مرحوم محمد سر رشته دار بود منوچهر توکلی به احمد اباد و شوراب شمس اباد زیاد میرفت. ملاغلامرضا به منوچهر گفت بیا یک حسینیه ای بساز و روز تاسوعا او قبول کرد و تصمیم گرفت قبری برایش داخل حسینیه حفر نماید . ملا گفت خاک این قبر قسمت شما نمیشود . همین جور شد. او در مکه ار دنیا رفت و خاک انجا

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیکمال ابادی گفته :
یکشنبه , ۹ مهر ۱۳۹۶

سلام آقای احمدی خدا خیرتان بدهد که مقبره ملا غلامرضا را با بنر را معرفی کردید مطمئن هستم در آینده نزدیک کانال فیروزه کویر پرجاذبه ترین کانال استان کرمان خواهد شد . خدمات مرحوم ملاغلامرضا در تاریخ کرمان بی نظیر است چون ملا حمایت خدایی داشت با توکل به خدا و ایمان توانست کاری بکند که بی نظیر باشد .

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیمحمدی گفته :
دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۶

سلام و درود خداوند بر آقای احمدی به خاطر نصب تابلو راهنمای استاد اخلاق ملاغلامرضا ناصری رحمت الله علیه
اگر این عارف کاملا معرفی گردد رفسنجان به عنوان قطب عرفان استان شناخته میشود

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدینعیمی گفته :
دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۶

سلام بر آقای احمدی
روز عاشورا وقتی وارد مزار شدم کنار سقاخانه تابوی معرف ملاغلامرضا به چشمم خورد حس کنجکاوی من به حرکت در امد و سر قبرش رفتم خیلی ناراحت شدم ما چنین عارفی در رفسنجان داشتیم که از او غافل بودیم و سنگ عرفایی چون شیخ رجبعلی خیاط به سر میزدیم. وقتی نظرات سایت فیروزه را خواندم گفتم اگر حقیقت داشته باشد با جرات میتوان بگویم که مقام ملاغلامرضا از تمام عرفای استان کرمان بالاتر است ایشان از سربازان امام صادق هستند.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیپورغلامعلی گفته :
سه شنبه , ۱۱ مهر ۱۳۹۶

بزرگترین خیانت در تاریخ کرمان معرفی شاه نعمت الله ولی به عنوان بزرگترین عارف استان و عارف شیعه دانستن است در حالی از نظر عرفان شیعه مثل آشیخ ملاغلامرضا ناصری را در استان کرمان هنوز مادر نزاییده . ملاغلامرضا اهل دل بود.
گرچه شاه نعمت الله ولی معروف به سید نور الدین نعمت الله بن عبدالله بن محمد موسس فرقه نعمت اللهیه از سادات حسینی بوده نسبش با نوزده واسطه به پیامبر عظیم الشان (ص)می رسید.و از جانب مادر به کردهای شبانکاره منسوب بود .پدرش میر عبدالله از علما ودانشمندان شهر حلب به شمار میرفت .سید نعمت الله ولی در دوشنبه چهاردهم ربیع الاول سال ۷۳۱ هجری قمری در شهر حلب متولد شد. گرچه سید بود و قبرش در کرمان بود ولی صوفی بود شیعه نبود .در حالی که صوفیها مشرک هستند

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیخانم ج گفته :
سه شنبه , ۱۱ مهر ۱۳۹۶

سلام و ممنون از پست جالبتان
با جرات میتوان گفت ملاغلامرضا ناصری شمس اباد چشم برزخی داشتند چرا چون از اسرار درون ما خبر داشتند. زمانی که من ازدواج کردم شوهرم بعد از دوماه بر اثر تصادف به رحمت خدا میرود. دو سال بعد از مرگ شوهرم بدون اینکه کسی بفهمد صیغه مرد همسایه مان شدم هنوز به او رجوع نکرده بودم او زن داشت ولی زنش از خودش بزرگتر بود پسندش نبود بهخاطر خواهرش بده بستانی کرده بودند. یک روز من جهت زیارت به امامزاده رفتم داخل مسجدئ پیرمردی قرآن میخواند من نصف خربزه ای را برای او بردم او به من گفت مرد همسایه بر شما حرام ابد هست چون ۵ سال پیش او مادر شما را صیغه کرده بود شما به منزله دختر او حساب میشوید. شما عفت پیشه کن و صبر کن ۶ماه دیگر یکی از اقوامتان که زنش میمیرد با شما عقد دائم میبندد . با مرد همسایه صحبت کردم و او را قسم دادم که آیا مادرم را صیغه کرده بود او گفت بعد از مرگ پدرتان مادرتان ۴ سال صیغه من بود غیر از خدا کسی خبردار نبود همان طوری که او پیش بینی کرده بود به حقیقت پیوست پسر دختر عمویمان زنش می میرد اوبا من ازدواج دائم کرد خداوند فرزندی به من داد نامش را غلامرضا گذاشتم.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیمحمد گفته :
چهارشنبه , ۱۲ مهر ۱۳۹۶

سلام ضمن عرض تسلییت به مناسب شهادت امام سجاد علیه السلام

آشیخ ملاغلامرضا (ره) گرچه مجتهد و اهل ذکر و ریاضت نبود اما چشم برزخی داشت و اهل تشرف بود و مکاشفاتی هم داشت.
در زمان جنگ همه مردم نفرین صدام میکردند او میگفت صدام باید مثل جانور جنگلی بمیرد من زنده نیستم شما خواهید دید صدام به دست امریکایها کشته میشود ولی آن روز من ملا را دچار فراموشی حساب میکردم میگفتم پیرمرد هزیان میگوید ای کاش صدای او را ضبط کرده بودیم
عزیزان ملا فقط به خاطر اخلاصش به چنین مقاماتی دست یافت توجه داشته باشید
* در آخرت فقط عمل صالح خریدار دارد
حقیقت بندگی، اخلاص است. یعنی اگر همه چیز و همه کار را برای خدا انجام دادید و بقیه را پوچ بدانید، این اخلاص و بندگی است.
اخلاص همان توحید عملی است؛ یعنی در اعمال که برای عبودیت حق انجام می‌دهد، غیر از خدای تعالی کسی در آنها سهمی ندارد. عبادت‌های اسلام هم سازنده‌ نفوس انسانی و الهی است. نماز و روزه و حج و جهاد، ...، همه سازنده‌اند؛ یعنی نهاد انسان را می‌سازند و باطن او را اصلاح می‌کنند. در نفوس الهی، شرور و فساد نیست، ولی عباداتی سازنده است که اخلاص در آن‌ها باشد. اگر بشر در عمل خود، غیر خدا را شرکت ندهد، عبادات، او را از مرحله‌ حیوانیت به مرحله انسانیت می‌رسد.
شریک عمل ممکن است مخلوق حق باشد، ممکن است اقتصاد باشد، ممکن است مقام باشد، که اگر در کارهای خدا شرکت کند، عمل را از اخلاص خارج می‌کند. مقدار کمی از نماز با اخلاص، بشر را از محرمات الهی نهی کند، از غیبت و تهمت نهی کند، باید با آن تقوا و ایمان پیدا کند. اگر کسی نماز خوانده است و دید سازنده نیست، بداند نمازش معیوب است. قبولی اعمال از همین جا تجربه می‌شود اگر ظواهر و منویات او مورد رضای حق است، این نماز، نماز پاکی است. عبادات اسلام برای این است که انسان بسازد.
در آخرت، اعمال بازارشان کساد است و خریدار ندارد مگر عمل خالص.
شیطان به خاطر ما از درگاه خدا رانده شد. وقتی خداوند حضرت آدم (ع) را خلق کرد و فرمود: سجده کنید، همه ملائکه سجده کردند مگر ابلیس که تکبر کرد و سجده نکرد. گفت: خدایا من بهتر از او هستم من از آتش خلق شده‌ام و او از خاک. آنگاه رانده شد حالا که رانده شد کینه ما را به دل گرفت چون به خاطر ما از درگاه خدا رانده شد گفت: «فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ إِلَّا عِبادَکَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِینَ»؛ خدایا! به عزتت قسم، همه بنی‌آدم را گمراه می‌کنم مگر آن عده که عبادتشان خالص باشد.
خالص آن است که به طمع بهشت نباشد، از ترس جهنم هم نباشد، خدا را دوست داشته باشد و برای خدا کار بکند. همان طور که حضرت امیر(ع) برای خدا اطعام کرد، نه توقع مزد دارند نه توقع اینکه مردم تعریفشان را بکنند.
* «معصیت» انسان را به شیطان نزدیک می‌کند
انسان از یک طرف به جایی می‌رسد که جبرئیل هم نمی‌تواند همراه او برود و از یک طرف مسیری را طی می‌کند که گرگ‌ها هم از پشت سرش بر می‌گردند و می‌گویند ما تا این اندازه حاضر نیستیم؛ این هر دو اختیارش دست خود بشر است: «إِنَّا هَدَیْنَاهُ السَّبِیلَ إِمَّا شَاکِرًا وَإِمَّا کَفُورًا».
خیال نکنید که انسان از روز اول، معصیت کار بوده است اشتباهات، تو را بیچاره کرده است همچنان که بشر از اول معتاد نیست. کج‌سلیقگی مبتلایش کرده و الان دیگر نمی‌تواند کاری بکند. کج سلیقگی در اسلام و در راه حق و باطل از همه بدتر است.
ما هنوز خدا را نمی‌شناسیم منشأ آن این است که آلوده هستیم اگر می‌خواهی خدای تعالی به تو کمک کند و از برکات خدا کمال استفاده را بکنی با حرف نمی‌شود. در خلوت و جلوت باید محرمات الهی را ترک کرد، باید توطئه‌ها، دروغگویی‌ها، تهمت‌ها، کم‌فروشی‌ها، کلاه گذاری‌ها و شیطنت‌ها را که اسمش را عقل گذاشته‌ایم کنار بگذاریم.
منشأ همه اشتباهات، خود انسان است ما به آن انسان کامل کاری نداریم چون به آن نمی‌رسیم. باید همت ما این باشد که کسی را آزرده نکنیم، مال کسی را نبریم، غیبت کسی را نکنیم و برای نجات از رذایل اخلاقی تلاش کنیم. «عمل صالح» انجام واجبات الهی و ترک محرمات است اینها ایمان را تقویت می‌کند، معصیت و نافرمانی خدا کار را به جایی می‌رساند که ایمان را از انسان سلب می‌کند اینگونه نیست که بگویید ما ایمان داشتیم و الان هم داریم.
اگر در مسیر شیطان قرار گرفتی و حرکت شما حرکت شیطانی بود این ایمان هم از شما گرفته می‌شود؛ «ثُمَّ کَانَ عَاقِبَهَ الَّذِینَ أَسَاءُوا السُّوءَى أَنْ کَذَّبُوا بِآیَاتِ اللَّهِ وَکَانُوا بِهَا یَسْتَهْزِئُون» عاقبت امر مردم معصیت کار این است که دیگر ایمان هم ندارند.
معصیت، انسان را به شیطان نزدیک می‌کند و بندگی خدا، انسان را به خدا.
ملاغلامرضا

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیف.ح گفته :
پنج شنبه , ۱۳ مهر ۱۳۹۶

چند سال قبل از پیروزی انقلاب من مجرد بودم و معلم و عضو سپاه دانش بودم با دوتا از دوستانم به یکی از روستاهای نوق رفتیم آن موقع زیاد به حجاب اهمیت نمی دادیم مجبور بودیم کت و دامن بپوشیم و بدون رو سری سر کلاس درس برویم. به علت اینکه وسیله نقلیه فروان نبود مجبور بودیم در روستا یک هفته بمانیم . من با پسر عمویم تازه عقد کرده بودیم بعضی اوقات پسرعمویم به دیدن ما با موتور به روستا می آمد یک روز با پسرعمویم تا امامزاده سیدجلال الدین اشرف رفتیم و برای اولین بار ملاغلامرضا را دیدم بدون اینکه از ایشان سوال کنم مرا به اسم صدا زد و گفت ف....خانم گرچه کار شما حلال است ولی تو از همسرت باردار هستید تا قبل از اینکه کسی متوجه شود مقدمات ازدواج را فراهم نمایید وقتی کلام این عارف را شنییدیم که آدرس را دقیق داد کمتر از ۲۰ روز عروسی گرفتیم حدس او درست بود مناز شوهرم حامله شده بودم. روز عاشورا وقتیکه عکس این عارف را دیدم خیلی خوشحال شذم و سر قبر ایشان فاتحه ای خواندم از شما تشکر میکنم که از این عارف تبلیغ مینمایید.

Likes0Dislikes0
پاسخ
رضا احمدیحمید گفته :
شنبه , ۱۵ مهر ۱۳۹۶

خدا بیامرز ملاغلامرضا زبانش قلم خدا بود زمانی که آقای دهخدا امام جمعه فردوسیه در روز عاشورا هیئتات مذهبی رابه فردوسیه دعوت میکرد و اعتقادی به امامزاده نداشت ملاغلامرضا به او گفت بردن هیئت به فردوسیه خوبه ولی سنت شکنی نکن بعد از ظهر عاشورا دعوت کن او قبول نکرد ملا گفت روزی خواهد آمد که همین مردمی که برایشان کار میکنی تو را از شهر بیرون بکند انسان باید خدا را در نظر بگیرد و برای او کار کند طولی نکشید که در فردوسیه درگیری رخ داد و یک نفر کشته شد و دهخدا هم از اینجا رفتند .

Likes0Dislikes0
پاسخ