پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویرسه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

۵۳ هزار دفترچه تامین اجتماعی در کرمان الکترونیکی می شود - پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر

سخن دوست :امام صادق(ع): بهترین آسودگی، بی توقعی از مردم است

۵۳ هزار دفترچه تامین اجتماعی در کرمان الکترونیکی می شود

علی حسینی محمدآبادی روز سه شنبه در حاشیه همایش افتتاح و معرفی طرح نسخه الکترونیک در مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تسلیت درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی افزود: بیش از یکهزار و ۴۰۰ نفر از جمعیت استان کرمان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند که علاوه بر درمان، ۱۸ نوع خدمات دیگر دریافت می کنند.
وی اظهار داشت: ایجاد خدمات غیرحضوری در سازمان تامین اجتماعی کاری بود که در زمان مدیریت دکتر نوربخش اتفاق افتاد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه ۹۵ درصد کارفرمایان استان کرمان از خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی استفاده می کنند تصریح کرد: با اجرای طرح نسخه الکترونیک در مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی بسیاری از مشکلات در حوزه درمان مرتفع می و رضایتمندی مردم حاصل می شود.
حسینی محمدآبادی با بیان اینکه ماهانه ۱۳۰ میلیارد تومان به مستمربگیران استان پرداخت می شود گفت: ۱۴۶ هزار بیمه شده خاص به صورت توافقی با سازمان تامین اجتماعی در زمینه های مختلف از جمله بیمه اختیاری، مشاغل آزاد، قالی بافی، رانندگان و غیره قرارداد دارند.
وی با بیان اینکه وجود سازمان تامین اجتماعی در کارگاه ها دغدغه خاطر امروز و فردای کارفرما نسبت به کارگر و کارگر را نسبت به خانواده ها دور می کند گفت: در استان کرمان حدود ۳۰ هزار خانوار مستمربگیر بازمانده و ۳۵ هزار خانواده بی سرپرست وجود دارد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: در استان کرمان ماهانه ۱۳۰ میلیارد تومان در بخش مستمری و ۵۰ میلیارد تومان در بخش درمان تامین اجتماعی است. /ایرنا

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر