پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویرسه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب مس به همت روابط عمومی مس سرچشمه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز در محل حسینیه ثارالله رفسنجان برپا گردید. - پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر

سخن دوست :امام صادق(ع): بهترین آسودگی، بی توقعی از مردم است

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب مس به همت روابط عمومی مس سرچشمه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز در محل حسینیه ثارالله رفسنجان برپا گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر آئین افتتاحیه این نمایشگاه صبح امروز با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولین شهرستان و مسئولین مجتمع مس سرچشمه در سالن زکریا رفسنجان و شهرک مس برگزار شد.
به گفته ی سید علی میرافضلی مدیر روابط عمومی مس سرچشمه، ۷ هزار عنوان کتاب از ناشران کشوری و کتابفروشی های شهرستان رفسنجان با موضوعات مختلف فرهنگی، آموزشی، مذهبی، علمی و … در این نمایشگاه عرضه می شود.
برای عموم بازدیدکنندگان از دوازدهمین نمایشگاه کتاب مس ۲۰ درصد تخفیف و برای خانواده صنعت مس تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته شده است.
دوازدهمین نمایشگاه کتاب مس تا ۲۲ دیماه دایر است و علاقمندان می توانند در ساعات ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۵ الی ۲۰ از این نمایشگاه بازدید نمایند.
همزمان با این نمایشگاه دوازدهمین نمایشگاه کتاب مس در سالن ورزشی تختی شهر سرچشمه نیز برپا شده است.

Likes0Dislikes0
نظرات و ارسال نظر