فیروزه کویرسه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

پیام تقدیر وتشکر شورای نعمت آبادازحضور حماسی مردم درپای صندوق های رای - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

باسمه تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

سپاس بی کران خدای را که ما را در میان امتی قرار داد صاحب عزت و همت ، امتی که در طول تاریخ حماسه ها آفریدند و جان فشانی ها نمودند. بی شک سپاس از چنین امتی نه در قوه زبان است و نه در توان قلم.لکن لازم است که در سپاس از این مردم شریف اگر مراد نیابیم به قدر وسع بکوشیم .بدین جهت سپاس و امتنان خود را بدرقه راه یکایک امت مومن ایران زمین می کنیم که در بیست نهم اردیبهشت ۹۶ حماسه ای دیگر آفریدند و اراده آهنین خود را چون پتکی پولادین بر سر دشمن دون کوبیدند که برای لطمه زدن به مرز و بوم اهورایی ایران چنگ و دندان تیز کرده بود.

همچنین از یکایک مردم شریف و بلند همت روستای نعمت آباد به خاطر حضور گسترده در پای صندوق های رای برای برگزیدن رییس جمهوری که کارهای کلان کشور را به عهده گیرد و انتخاب برخی از فرزندان خود که امور جاری روستا را به آنان بسپارند از صمیم قلب تشکر می نماییم. از خداوند منان می خواهیم که توفیق خدمت به این مردم شریف را به برگزیده شدگان در شورای اسلامی روستا ارزانی دارد و آنان را در برداشتن قدم هایی جهت پیشرفت این روستای باستانی یاری فرماید.

همچنین از سایر کاندیداهای عزیز که با حضور خود موجب رونق انتخابات شدند خالصانه تشکر می کنیم و از این عزیزان که بار مسوولیت رسمی از دوش آنان برداشته شده می خواهیم که در حد توان به برگزیدگان مردم کمک کنند تا به فضل الهی با مدیریت جدید و تلاش همگانی در آینده شاهد روستایی مترقی و آباد باشیم.

لازم است که خدمت مردم شریف اعلام کنیم که فرزندانتان در شورای اسلامی در انجام وظایفشان نیازمند حمایت گشترده شما هستند که ان شا الله در این دوره بیش از دوره های قبل محقق خواهد شد و با پشتیبانی شما گام های بزرگی در زمینه های مختلف برداشته خواهد شد.

والسلام علیکم و رحمه الله

احمد خراسانی رئیس شورای نعمت اباددهستان رضوان

نظرات و ارسال نظر

هجده − دوازده =