فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

پیام تقدیر و تشکر دهیاری و شورای اسلامی شمس اباد ازحضور مردم درانخابات - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بی‌پایان خداوند و اولیا الهی بر ملت شریف، ایثارگر و خداجوی شمس اباد که در صفوفی به هم فشرده با شور و نشاط و نظم و متانت وصف‌ناپذیر، همگرایی و همت والای خویش را به نمایش گذاشتند و بار دیگر افتخار و حماسه‌ای عظیم آفریدند و برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی و خطه شهید‌پرورشمس آباد ثبت کردند.
حضور آحاد ملت بزرگ ایران اسلامی در صحنه‌های مهم و تاریخ‌ساز سالیان پس از پیروزی انقلاب و حیات نظام، تضمینی برای صیانت از نخستین حکومت مردم‌سالار دینی در جهان مادی امروز بوده و انتخابات در این نظام یکی از بزرگ‌ترین و پرشورترین صحنه‌های این حضور است.
این درخشش مردم در انتخابات ناشی از آگاهی، شناخت و احساس مسئولیتی بود که ملت ایران و مردم شهرستان از خود نشان دادند و اتحاد، همدلی، همبستگی و اقتدار ملی را به نمایش گذاشتند.
خوشبختانه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این روستا با آرامش و امنیت کامل، سالم و قانونمند برگزار شد و لازم است از تمام دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات تقدیر و تشکر کرد.
مردم این دیار با سرمشق قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری پس از صبر و مقاومت در برابر فشارها و تحریم‌های ظالمانه قدرت‌های بزرگ با سربلندی از این آزمون بیرون آمدند و در ادامه جلوه باشکوهی از همدلی و همزبانی خود را در انتخابات ۲۹اردیبهشت به نمایش گذاشتند و با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی این پیام را به دولتمردان تدبیر و امید رساندند که ضمن اعتماد و اعتقاد به سیاست‌ها، برنامه‌ها و جهت‌گیری‌های دولت در ابعاد داخلی و خارجی با تمام توان و ظرفیت ‌در سرعت بخشیدن هر چه بیشتر به روند توسعه و پیشرفت کشور، حامی و پشتیبان کارگزاران صادق، امین و خدوم خود هستند.
با تبریک این پیروزی بزرگ بر خود فرض می‌دانم از حضور حماسی، ارزشمند و انقلابی مردم شهیدپرور و ولایتمدار شمس آباد در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و از مجریان، ناظران و بازرسان انتخابات که با تلاش فراوان، بار این مسئولیت قانونی را بر دوش کشیدند و با جدیت، صداقت و امانت، آرای مردم را صیانت کردند، تقدیر ‌کنم.
از دستگاه قضایی و همچنین متصدیان نظم و امنیت که آسایش و آرامش را تأمین کردند و از رسانه‌ها‌ی جمعی، فرهنگی و اجتماعی و تمام افرادی که به هر چه بهتر برگزار شدن این انتخابات کمک کردند نیز سپاسگزاری می‌کنم.
امیدوارم که این حماسه سازی ها و امید آفرینی های ملت بزرگ ایران اسلامی علی الخصوص مردم غیور شمس اباد الطاف خداوند متعال همواره دوام و قوام داشته باشد.

والسلام دهیاری وشورای اسلامی روستای شمس آباد

نظرات و ارسال نظر

7 − پنج =