فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

‌امحا بیش از ۱۲ هزار گرز خشخاش در رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

جانشین فرماندهی انتظامی رفسنجان از انهدام باند کشت خشخاش و امحا ۵ هزار بوته و ۱۲ هزار گرز خشخاش و دستگیری عاملان کشت آن ها توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.?

به گزارش فیروزه کویر به نقلازمعاونت ناجا سرهنگ رضا خلیلی نژاد در باره جزئیات این خبر گفت: در پی اطلاع واصله به پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی مبنی بر این که فردی در منزل خود اقدام به کشت خشخاش کرده است موضوع جهت بررسی به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت .
وی ادامه داد، ابتدا ماموران صحت و سقم خبر را بررسی و پس از اطمینان کامل از خبر، با مقام قضایی هماهنگ و در یک عملیات ضربتی با رعایت موازین شرعی و حقوق شهروندی وارد منزل متهم شدند.

خلیلی افزود: ماموران در بازرسی از منزل ، محل کشت خشخاش را کشف و در این عملیات ۵ هزار بوته و ۱۲ هزار گرز خشخاش را امحا و ۳ نفر متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهمان پس از دستگیری با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و از آن جا با قرار مناسب روانه زندان شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان در پایان از همکاری صمیمانه مردم با پلیس قدردانی کرد و گفت مرکز فوریت های پلیس به صورت شبانه روزی با شماره ۱۱۰ خادم مردم است و با هرگونه ناهنجاری و عملی که باعث خدشه دار شدن اذهان عمومی شود با جدیت کامل برخورد می کند.

نظرات و ارسال نظر

چهار × 4 =