فیروزه کویرلطفا يک افزونه تاريخ نصب کنيد.

صدور مهارت ۵ هزار ۸۹۴ معرفی نامه برای کارجویان جهت معرفی به کار - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مهارت رفسنجان مطرح کرد:

?از زمان تاسیس دفتر کاریابی مهارت که سه سال و نیم از بدو تاسیس آن میگذرد، در رفسنجان بیش از پنج هزار فرصت شغلی در دفتر کاریابی داشته ام که همه فرصتها از طریق کانال تلگرام دفتر به اطلاع کارجویان رسیده است.

♻️ به گزارش #پایگاه خبری فیروزه کویر مژده سرچشمه پورمدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مهارت رفسنجان گفت:در این مدت زمان ۵۸۹۴ معرفی نامه برای کارجویان جهت معرفی به کار صادر شده که خروجی ان به کارگماری ۱۲۳۴ نفر از کارجویان بوده است.

♻️از فرصتهای شغلی سه سال و نیم خدمت در کاریابی، ۲۷۶۴ فرصت شغلی مربوط به سال ۱۳۹۸ با ۴۸۴ نفر به کارگمارده بوده است.

♻️با توجه به بسترهای شغلی فراوانی که داشتم، چون هدفم خدمت به مردم و ایجاد اشتغال برای آنان بود تا کنون از هیچ تلاشی در این امر بزرگ کوتاهی نکردم و تمام وقتم را برای داشتن شهری پویا و فاقد بیکار با توجه به بی مهریهایی که از طرف بعضی مردم و مسولین داشته ام، انجام داده ام و با توکل به خدای بزرگ این کار مقدس را جلو بردم و سعی کردم نهایت تلاش خود را برای احقاق حق مردم در زمینه اشتغال انجام دهم.

♻️ در این مسیر افرادی بودند که عمدا یا سهوا سعی میکردند که این اتفاق به خوبی سیکل خود را طی نکند که خدا را شکر موفق نشدند.

♻️وی افزود:در سال ۱۳۹۸ با پیگیری و همت مسئولین قرار براین شد که شرکتهای زیرمجموعه مس، تامین نیروی انسانی را از رفسنجان داشته باشند که بعد از جلسات مختلف این کار محقق گردید.در این خصوص نیز تمام فرصتهای شغلی از طریق کانال تلگرام مربوط به کاریابی که در اختیار کارجویان قرار گرفته بود، به اطلاع کارجویان می رسید و چون شرکت اعلام کرده بود که افراد معرفی شده باید صد در صد شرایط را داشته باشند بعد از اطلاع رسانی، چنانچه فرصت شغلی تخصصی بود اغلب همه افراد دارای شرایط، برای مصاحبه معرفی میشدند.
اما اگر شرایط عمومی بود، براساس اولویت ثبت نام با توجه به سهمیه بندی که خود شرکت در نظر گرفته شده بود با نظارت صد درصد اداره کار انجام میشد.

♻️خانم سرچشمه پور افزود: در این مسیر نیز افرادی بودند که تصمیم داشتند بدون اولویت معرفی شوند اما چون هدف ایجاد اشتغال سالم برای کارجویان بود، این اتفاق برای آنها محقق نگردید و نارضایتی آنها را به دنبال داشت که بعد از مراجعه توضیحات کامل از شرایط و ضوابط در اختیار آنها با دلیل و منطق قرار می گرفت.بودند کسانی که حتی پیشنهاد رشوه به پرسنل داده بودند که تعدادی به صورت کامل پرونده آنها عودت داده شد چون هدف، سلامت کار بود و خدا را گواه میگیریم که تا این لحظه حتی یک ریال از کارجویان اضافه بر بخشنامه خود وزارت کار انجام نشده و نخواهد شد.

♻️در آخر از همه کسانی که ما را در این کار بزرگ یاری کردند تشکر و قدردانی را دارم.

نظرات و ارسال نظر

هجده − دوازده =