فیروزه کویردوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری خبر داد؛ کرونا و قرنطینگی بخش ویژه دومین جشنواره و نمایشگاه عکس «از چشم دختران ببینیم» - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر :محمد رفیعی با اشاره به برگزاری دومین دوره جشنواره و نمایشگاه عکس دختران و بانوان، از افزودن بخش ویژه «کرونا و قرنطینگی از نگاه بانوان« در این دوره از جشنواره خبر داد.

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه کرونا بسیاری از خانواده و مردم را تحت تأثیر قرار داده است، بر آن شدیم تا در دومین دوره برگزاری جشنواره بخش ویژه ای را به این موضوع اختصاص دهیم.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» تصریح کرد: جشنواره عکس دختران که سال گذشته برای اولین بار برگزار شد، توانست موج عظیمی از همراهی و حضور بانوان را در برنامه های فرهنگی اجتماعی به وجود آورد؛ امیدواریم این اتفاق ارزشمند برای دومین سال متوالی نیز تکرار شود.

مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان در ادامه با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری برای توسعه و تقویت زیرساخت های فرهنگی در شهر، اظهار کرد: شناسایی و معرفی هنرمندان و شخصیت های فاخر فرهنگی و اجتماعی می تواند شهرداری را در نیل به اهداف متعالی یاری کند.

وی خاطرنشان کرد: بانوان و دختران نقش مهمی در حفظ و گسترش فرهنگ عمومی در خانواده ها دارند و توجه به این قشر تأثیرگذار می تواند در ایجاد جامعه ای پویا و بانشاط مؤثر باشد.

نظرات و ارسال نظر

2 × 1 =