فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

محله صادقیون رفسنجان سیاه پوش امام صادق(ع) شد - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

در ایام جانسوز شهادت امام صادق علیه السلام محله صادقیون غرق در ماتم و عزا میگردد. و روستا یکپارچه رنگ حزن و اندوه به خود میگیرد. محبان و ارادتمندان به امام صادق علیه السلام و خاندان عصمت و طهارت (علیه السلام ) رسما عهدار رسما شده و در فراق محبوب اشک ماتم می ریزند.

به گزارش فیروزه کویر و به نقل از پایگاه مذهبی دارالصادقیون ندای عاشقانه یا صادق الائمه علیه السلام مردم ولایتمدار و محله صادقیون در بلوار امام صادق علیه السلام طنین انداز شد و ارادتمندان به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در محله صادقیون با آغاز ایام صادقیه با سیاهپوش کردن بلوار مزین به نام مقدسش اقدام به برپایی مجالس روضه خوانی کرده و با سینه زنی و نوحه خوانی به سوگواری شهادت حضرت صادق الائمه علیه السلام می پردازند.

ارادتمندان اهل بیت درحسن اباد صادق الائمه علیه السلام نوق رفسنجان از ابتدای بلوار امام صادق علیه السلام تا ابتدای بلوار امام علی علیه السلام فیض آباد مسیر راه با نصب پرچمهای مشکی و تابلوهای عرض تسلیت سیاهپوش کردند و با این عمل خداپسندانه خود عشق و ارادت خود را با خاندان پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) نشان دادند.

خادمین افتخاری بنایشان براین بوده در صادقیه باید به گونه ای عمل شود که کمتر باعث اذیت مردم شوند، در مسیر جاده راه را باز کنند ماشینها بتواند به راحتی عبور کند راه بندان نشود و سد معبر نگردد و برای تبلیغات صدای بلندگوها باعث اذیت مردم نگردد. و ایستگاههای پذیرایی جایی نصب گردد که مانع تردد دیگران نگردد.

نظرات و ارسال نظر

16 − 5 =