فیروزه کویرلطفا يک افزونه تاريخ نصب کنيد.

مراسم سالروز تخریب قبور ائمه بقیع علیهم السلام درصحن مقدس امامزاده سیدجلاالدین برگزار شد. - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

مراسم سالروز تخریب قبور ائمه بقیع علیهم السلام و اعتراض به عملیات انتحاری به حریم پاک نبوی با سخنرانی حجت الاسلام دکتر فیاض وآقای حاج اکبر رضایی شریف امنای امامزاده سیدجلال الدین اشرفو مداحی مداح  اهل بیت آقای فیاض  در جلسه نقد وهابیت  پس از اقامه نماز به امامت حاج اقا زینلی در رواق امامزاده سلطان سیدجلال الدین اشرف  با همت  اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رفسنجان وکانون فرهنگی مسجد امام رضا علیه السلام علی آباد انقلاب رفسنجان و هیئت امنای امامزاده سیدجلال الدین اشرف  برگزار شد.

 به گزارش فیروزه کویر: حجت الاسلام دکتر فیاض با بیان اینکه این مراسم معنوی  به مناسبت هشتم شوال و سالگرد تخریب قبور بقیع به دست وهابیت ملعون برگزارشد افزود: این روز به عنوان سند مظلومیت شیعه و سندی بر اسناد توحش وهابیت در تاریخ ثبت شده است.

در مراسمی که به مناسبت سالروز تخریب بقیع توسط وهابیون برگزار شد،حجت الاسلام دکتر فیاض سخنران مراسم گفت: تخریب قبور ائمه اطهار (ع) در بقیع نشان روشنی از خباثت و نابکاری فرقه ضاله وهابیت است که در قلب اسلام تلاش می‌کنند بزرگ ترین ضربه را به حیات اسلامی وارد کنند.

حجت الاسلام دکتر محمد رضا فیاض عضو موسسه بین المللی صلح و ادیان  افزود: با وجود گسترش اسلام در غرب و نگرانی کشورهای اروپایی و آمریکایی از این جریان، آنها به وسیله‌های گوناگون و ترفندهای مختلف با استفاده از فرقه جعلی وهابیت درصدد جلوگیری از گسترش دین اسلام در این کشورها هستند و حوادث عراق، سوریه و مصر به دنبال همین مسأله بوده است.

 حجت الاسلام دکتر محمد رضا فیاض با بیان این که حرکت‌های تفرقه افکنانه فرقه وهابیت با هیچ منطق و عقل سالمی سازگار نیست، تصریح کرد: معلوم نیست وهابیان جاهل با کدام منطق و دلیل عقلی با توسل به کدام کتاب و سنت اسلام به این اقدام دست می‌زنند و هر روز چند نفر را در عراق، سوریه و یمن به جرم بی‌گناهی و تنها به حکم شیعه بودن می‌کشند.

 

وی با اشاره به این که وهابیت در مسایل دینی حاضر به بحث با شیعه نیستند، تصریح کرد: شیعه دارای دو جواب عقلی و نقلی در مواجهه با شبهه افکنی فرقه وهابیت است پس برخلاف تبلیغات نادرست آنان علیه شیعیان باید گفت که شیعه در توسل به ائمه معصومین هیچ گاه قدرت خدایی برای آنان قائل نبوده و کار آنها را به اذن خدا می داند به همین دلیل مسایل مشاهده شده از برخی شیعیان در نحوه توسل به ائمه اطهار ناشی از کمبود اطلاعات عمومی آنان در حوزه دین است.

حجت الاسلام دکتر محمد رضا فیاض عضو موسسه بین المللی صلح و ادیان با اشاره به وجود هزاران شبکه ماهواره ای برای تبلیغ افکار و اندیشه های وهابیت خاطرنشان کرد: هدف وهابیت در راه اندازی این گونه شبکه ها تغییر سبک زندگی مردم و زیر سؤال بردن مبانی اعتقادی آنان است.

 

وی تلاش دشمن در برپایی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان را نفوذ در مبانی فکری شیعه دانست و افزود: تصویب بودجه در کنگره آمریکا جهت تضعیف اسلام و ایجاد شبهه در دین و ایمان جوانها از اقدامات علنی و آشکار دشمن در این زمینه است به همین دلیل مردم باید توجه داشته باشند که در مسایل شبهه ناک از یک فرد اسلام شناس و آگاه سوال کنند.

 

عضو موسسه بین المللی صلح و ادیان افزود: وهابیت و بهائیت هر دو محصول انگلیسی ها است و با توجه به وجود مبانی فکری انحرافی در فرقه وهابیت، تلاش های بسیاری در گسترش و نشر این فرقه در دنیا از سوی انگلیسی ها صورت گرفته است.

  

وی، کار حیات پس از مرگ و کافر دانستن شیعیان را از جمله اصول فکری و اندیشه های وهابیت دانست و تصریح کرد: آن ها روی آوردن شیعیان به اسلام را از روی علاقه و ترس نمی دانند بلکه می گویند شیعیان برای نابودی اسلام آمده اند، به همین دلیل در جهت خواست آمریکا و انگلیس به گسترش تبلیغات منفی علیه شیعیان در دنیا دامن می زنند.

نظرات و ارسال نظر

نه + 2 =