فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

رازهایی که با دانستن آنها لب به قلیان نخواهید زد/ اینفوگرافیک - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

قلیان ضرر‌های بسیاری دارد که خیلی از مصرف کنندگان از آن‌ها بی خبرند و قطعا اگر برای سلامتی شان ارزش قائل باشند، با آگاهی از این مضرات دیگر از آن استفاده نخواهند کرد.
بر عکس باور غلطی که درباره مقایسه میزان مضرات سیگار و قلیان، بین مردم جا افتاده، حقیقت این است که ضرر قلیان فوق العاده بیشتر از سیگار است و البته این مقایسه بدان معنی نیست که سیگار بی خطر است یا این بحث قرار است چیزی از خطرات سیگار بکاهد.

افرادی که تفننی به سراغ قلیان می روند، پس از مدتی به خود آمده و متوجه می شوند در گردابی گیر افتاده اند که رهایی از آن به این سادگی ها نیست، گردابی که از خطرناک ترین بیماری ها تشکیل شده و با هر چرخش در آن ، مشکل تازه ای برای بدن فرد مصرف کننده بوجود می آید.

عوارض بدخیم و خوش خیم، مواد کشنده در دود قلیان، بیماری های نهفته در شلنگ آن، خطراتی که زنان باردار مصرف کننده را تهدید می کند، استفاده از یک سَری مشترک ، آمار دقیق استفاده کنندگان، جنس بی کیفیت توتون ها و اسانس های غیر مجازی که به آنها افزوده می شود و به طور کل، بررسی دقیق محتویات توتون، از جمله مواردی است که در این گزارش به آن پرداخته شده که می توانید تمام این اطلاعات رادر قالب یک اینفوگرافیک مشاهده نمایید.

نظرات و ارسال نظر

یک + هجده =

کرمیح. ا گفته :
جمعه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

خدا لعنت کند کسی که نی قلیان را ساخت

پاسخ