فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

کشف ۳۱ رأس دام قاچاق در رفسنجان - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

فرمانده انتظامی رفسنجان از کشف ۳۱ رأس دام قاچاق، توقیف دو دستگاه کامیون و دستگیری چهار نفر متهم توسط مأموران گشت پاسگاه بخش کشکویه این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر به نقل از معاونت اجتماعی پلیس رفسنجان، سرهنگ نصرالله عباسی در این خصوص افزود: در پی گشت زنی هدفمند واحد گشت پاسگاه بخش کشکویه در سطح حوزه به دو دستگاه کامیون مشکوک که جهت توقیف خودروها اقدام کردند.
وی ادامه داد: مأموران پس از اخذ مجوز قضایی اقدام به توقیف و بازرسی از خودروها کرده که در بازرسی از آنان تعداد ۱۴ رأس گاو از یک خودرو و ۱۷ رأس گاو از خودرو دیگر که فاقد هرگونه مجوز دامپزشکی بودند کشف کردند.
این مقام انتظامی افزود: در این راستا ۴ نفر قاچاقچی دام جهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس دلالت و پس از تشکیل پرونده به همراه دام‌های کشف‌شده به دایره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی این شهرستان منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در پایان با اشاره به اینکه پلیس با جدیت با مسئله قاچاق مبارزه خواهد کرد از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز ازجمله قاچاق و توزیع کالاهای ممنوعه مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات و ارسال نظر

سه × 3 =