فیروزه کویریکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

حضور جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان درگلزارشهداء و نمازجمعه شهرصفائیه - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویرجناب سرهنگ خلیلی جانشین فرماندهی انتظامی رفسنجان در جمع نمازگزاران نمازجمعه شهر صفائیه
✅تعامل دو سویه و ارتباط مطلوبی میان مردم و پلیس وجود دارد،ومطلوب‌ترین خدمات انتظامی به مردم راهبرد اولویت دار نیروی انتظامی است؛
همواره ” اخلاق مداری، حسن خلق و برخورد شایسته ” با مراجعه کنندگان در نیروی انتظامی مورد تأکید است ودر نیروی انتظامی سازوکارهای نظارتی قوی وجود دارد،
✅ جلب مشارکت و ارتقاء اعتماد مردمی در کاهش هزینه‌های انتظامی و توسعه امنیت بسیار کارساز است،و همواره پذیرای نقطه نظرات و پیشنهادات مردم در حوزه انتظامی هستیم.
✅در شهرستان رفسنجان شاهد ارتقاء شاخصهای امنیتی هستیم و تمام تلاش نیروی انتظامی بر این است تا شرایطی در شان مردم و نظام اسلامی فراهم کنیم.
✅همراهی مردم با پلیس حرف اول را در تامین امنیت می زند و در واقع مردم در رأس امور و بازوی توانمند برای پلیس در تحقق امنیت پایدار می باشند .
✅خطاب بنده به هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت این است که امیدواریم که توبه کرده و به جامعه برگردند در غیر این صورت برخوردی قاطع و سخت در انتظار آنان است .
و برخی افراد که رافت اسلامی شامل حال آنان شده و به جامعه برگشته و آرامش را انتخاب کرده اند در صورت تکرار جرم توسط این افراد برخورد سخت قضائی و انتظامی با آنان خواهیم داشت .

✅بسیج سرمایه عظیم و حافظ نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی است و هرچه تعامل و همکاری پلیس و بسیج بیشتر باشد، خدمت‌رسانی به مردم بهتر و آسان‌تر محقق خواهد شد؛ چراکه عملکرد پلیس و بسیج لازم و ملزوم یکدیگر است و خوشبختانه با بسیج ان بخش هماهنگی و تعامل بسیار خوبی داریم و هرجا که نیاز شده ما را پشتیبانی نموده اند
✅ لزوم شکل گیری نهضت سوادآموزی فضای مجازی خیلی مهم است همانطور که در ابتدای انقلاب اسلامی شاهد شکل گیری نهضت سوادآموزی در کشور بودیم باید نهادی متولی نهضت سواد مجازی نیز شود.
.

نظرات و ارسال نظر

سیزده + شش =