فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

نمازجمعه سیزدهم بهمن شهرصفائیه به امامت حضرت حجت السلام توکلی اقامه شد.. - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر نمازدشمن شکن جمعه سیزدهم بهمن ۹۶شهر صفائیه به امامت نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرصفائیه حضرت حجت السلام توکلی اقامه شد..
امام‌جمعه بخش فردوس در خطبه اول شرح صدر را ازمهمترین اصول مدیریت دانسته وحقگوئی ؛معرفت وآگاهی ؛هدایت را از ویژگی های انسانهای باظرفیت ودریادل برشمرده وافزود ازمهمترین آثار و نتایج شرح صدرآسانی امور سخت و تکالیف محوله درخانواده واجتماع است .خطیب جمعه در خطبه دوم با اشاره به اینکه سه انقلاب بزرگ فرانسه، روسیه و الجزایر که به‏ دنبال آزادى، عدالت و استقلال بودند، پس از مدت نسبتا کوتاهى از دوره صعود وارد مرحله افول و نزول شدند حق بودن سخن انقلاب ؛ محدود نبودن انقلاب به مرز؛ ملیت وقومیت خاص ؛ مردمی بودن انقلاب اسلامی را از عوامل مهم مانائی وماندگاری انقلاب اسلامی برشمرد .ناطق در بخشی ازسخنان خود از انقلاب اسلامی بعنوان ام القری جهان اسلام نام برده واظهارداشت ولایت پذیری واستمراربر راه و روش انقلابى است عهد ماندگاری میان مردم و رهبرى انقلاب است که تاکنون از گذرگاه‏های خطیر بسیارى عبور کرده و به سلامت بیرون آمده است
حجت الاسلام توکلی امام جمعه صفائیه با تاکید براینکه مسائل کشور ایران تقدم و اولویت دارد؛ اما در هدف‏ هاى اصلى نظام اسلامى، مسائل مسلمین مطرح است مردمی بودن انقلاب اسلامی را محوری خوانده وخاطرنشان کرد مهمترین عامل زوال انقلاب خودباختگى و احساس ترس و وحشت در برابر بیگانگان است.

جناب سرهنگ سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه رفسنجان به مناسبت دهه فجردربین نمازگزارن درمصلی گفت:

مردم این منطقه برای انقلاب اسلامی فداکاری و تلاش فراوانی کردند و از نمونه هایش میتوان به وجود فرماندهان شهید این منطقه در جنگ تحمیلی از جمله سردار شهید رضا عباسزاده اشاره کرد
سرهنگ سلطانی افزود خیلی از کشورها بودند که نتوانستند مثل ایران عزیزما پایداربمانند
دشمن همه تلاش خود را میکند که ایران اسلامی حکومتش به چهل سال نرسد
اگر رشادت های سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم نبود می بایست با داعش در ایران بجنگیم
همیشه شاهد رشادتهای عزیزان نظامی در سایرمرزها هستیم

درطی چندروز اخیر گروهای تروریستی قصدورود به خاک کشور راداشتند که توسط نیروهای گمنام امام عصر(عج) باشکست روبروشدند..

نظرات و ارسال نظر

2 × 5 =

کرمیشیربیگی گفته :
چهارشنبه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

سلام میخواستم بگویم در هنگام پایان نماز جمعه چهار نفر از انتظامات کنار دربهای ورودی باشند تا نمازگزاران راحتر تردد کنند. دیگر اینکه قبلا عکس میگرفتند تعداد عکسها زیاد بود اتفاقا من عکسها را کپی میکردم در گوشی داشتم در مصاحبه ها و گزینش به عنوان سند استفاده میکردم ای کاش خبرنگاران از تمام صفوف عکس بر میداشتند.طوری عکس میگذاشتند که عکس همه باشد نه اینکه عکس یک عده خاص بیافتد. از حسن توجه شما به نظرات متشکرم . از بابت اطلاع رسانی مراسم نماز جمعه قبل از نماز برای سخنرانان بین نماز در کانال هم تشکر میکنم چون ما با این کار میتوانیم برنامه ریزی کنیم. قبلا ما به نماز می آمدیم چون در بین نماز صحبت میکردند ما مجبور بودیم نماز عصر را فردا در خانه بخوانیم.

پاسخ