فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) درمسجدحسن آبادنوق برگزارشد.. - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

مراسم بزرگداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) روز جمعه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور هیئات مذهبی دهستان رضوان وقوام ابادورضا ابادرفسنجان در مسجد صاحب الزمان (عج) حسن آبادصادق الائمه باسخنرانی خطیب توانا استاد رضایی شریف ومداحی ذاکرین اهل بیت اسماعیلی محمدی پیل پایه وشمس الدینی برگزار شد.

نظرات و ارسال نظر

نه + 12 =

کرمیقوام ابادی گفته :
شنبه , ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

سلام و خداقوت
به خدا قسم من سخنرانی مثل ایشان در عمرم در شهرستان با این جوانی و توانا ندیدم سبک صحبت عالی ای کاش از صحبتهای ایشان هم میگذاشتید. خدا استاد رضایی شریف را حفظ نماید

پاسخ
کرمیحسین گفته :
شنبه , ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

اگر از حق نگذریم سخنرانی در بحث خداشناسی در استان کرمان مثل ایشان هنوز از مادر زاییده نشده است ایشان زده رو دست رئوفی پور .

پاسخ
کرمیعلی گفته :
شنبه , ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

فنون سخنرانی و نیت خالص استاد رضایی به من کمک کرد تا خدا رابشناسم ارتباط با خدا را در خود پرورش بدهم همه ما شاهد سخنرانیش بوده‌ایم که شنوندگان را مجذوب سخنرانی خود کرده‌ و آن شنونده هایی برای اتمام سخنرانی لحظه‌شماری می‌کردند تا سخنرانی تمام شود . این بار همه میخواستند سخنرانیش تمام نشود و ادامه داشته باشد . . من چندین سال در هیئت بودم ولی تا بحال یکبار نماز نخوانده بودم ولی او چنان از خدا صحبت کرد . که عاشق خدا شدم از صبحی شروع به نماز خواندن کردم . از آقای تقی نژاد میخواهم تو را به همان امام صادق در مراسمات صادقیه حتما یک شب از ایشان استفاده نمایند. من تا عمر دارم نوکر و غلام حلقه بگوش استاد رضایی شریف هستم.

پاسخ
کرمیملایی گفته :
یکشنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

ادب حکم می کند بابت لطف و محبتی که استاد رضایی شریف در باب هدایت من داشتند متن تقدیر و تشکری را در سایت دوست داشتنی فیروزه کویر داشته باشم امیدوارم ضمن لذت بردن از مطالعه این پیام ما را از دعای خیر بهرمند فرمایند . گرچه من در جلسه حضور نداشتم یعنی اطلاع نداشتم چون ایشان توانست مرا از اعتیاد و شرابخوری نجات بدهد تا عمر دارم دعاگوی خیر ایشان هستم. من حتی با ایشان روبرو هم صحبت نکردم و فقط در محافل مذهبی از ایشان کسب فیض کردم . خداوند این بزرگوار مظهر اخلاص و ادب دهستان رضوان را در پناه خود حفظ نماید.

پاسخ
کرمیاسماعیلی گفته :
یکشنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

با جرات میتوانم سوگند بخورم که این جوان متدین آقا محمد جواد جز ۳۱۳ نفر یاران حضرت حجت(عج) است زیرا امام صادق علیه السلام فرمودند : به راستى که دوست داشتنى ترینِ آفریدگان نزد خداوند ، جوانِ کم سال و خوش سیمایى است که جوانى و زیبایى اش را در راه فرمانبرى از خداوند بزرگ ، قرار داده است؛ آن که خداوند بزرگ به وى نزد فرشتگان افتخار مى کند و مى فرماید : «این ، بنده حقیقى من است» . او را قسم میدهم به حضرت زهرا ما را هم از دعای خیر بهرمند نماید

پاسخ
کرمیفاطمه گفته :
دوشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

قبر جای تنگی است اگر بخواهیم اغماض کنیم من از اعماق قلبم با افتخار میگویم دهستان رضوان باید به وجود استادی چون رضایی شریف باید ببالد و از هیئت امنای امامزاده و مساجد و مدیران مدارس میخواهیم که از این استاد برای ایام اعتکاف و اعیاد اسلامی و جلسه آموزش خانواده ها هم استفاده شودچون از محضر این استاد کسب فیض کردن غذای روح را تامین میکند . و خداوند را قسم میدهم که ایشان را عاقبت به خیر نماید . من پسری داشتم که بد اخلاق و لجباز بود و اهل دود و دم بود من نمیدانم چه جور در مسجد اسماعیل اباد صحبت کرده بود که ایشان را صد در صد عوض کرده بود . خیلی دلم میخواهد موقعیتی جور شود از محضر ایشان استفاده نماییم .

پاسخ
کرمیramzani گفته :
دوشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

جوانی که در جوانی به عبادت بپردازد مورد توجه ویژه خداوند قرار میگیرد بر این اساس جوانان باید قدر دوران جوانی خود را بدانند و از آن به عنوان یک فرصت طلایی برای عبادت در راه خدا استفاده نمایند. گوش دادن به نصایح استاد رضایی شریف این راه را میانبر به مقصد می رساند

پاسخ
کرمیاکبری گفته :
دوشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله:
أیُّما ناشٍ نَشَأَ فِی العِلمِ وَالعِبادَهِ حَتّى یَکبُرَ أعطاهُ اللّهُ تَعالى یَومَ القِیامَهِ ثَوابَ اثنَینِ وسَبعینَ صِدّیقا؛
هر جوانى که در دانش و عبادت رشد کند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قیامت پاداش هفتاد و دو صدّیق به وى می‌بخشد.
خوشا به سعادت استاد رضایی شریف. خدایا از عمر من کم کن و بر عمر این مومن بیافزا

پاسخ
کرمیملایی فرد گفته :
سه شنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۶

خدا را به حق ۵تن قسم میدهم که چهار تازن نصیب آقای رضایی شریف نماید و هرکدام چهار فرزند برایش بیاورند تا نسل شیعه زیاد شود . خدا رحمت کند پدر بزرگ ایشان حاج محمد رضایی شریف که مرد مخلص با خدایی بودند . تمام نوه ها و بچه های خدا بیامرز حاج محمد مثل دسته گل هستند یکی از یکی بهتر است.

پاسخ