فیروزه کویریکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

مسابقه بزرگ حفظ سوره یاسین در رفسنجان و انار برگزار می‌شود - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به گزارش فیروزه کویر ایمان محمدآبادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان گفت: مسابقه بزرگ حفظ سوره یاسین در شهرهای رفسنجان و انار و سرچشمه توسط روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این مسابقه علاوه بر شهروندان، ویژه کارکنان مس سرچشمه نیز خواهد بود، افزود: زمان ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون تا ۳۱ فروردین‌ماه و زمان برگزاری آزمون نیز روز جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه خواهد بود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان تاریخ قرعه کشی و اهدای جوایز را پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ذکر و تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به صورت اینترنتی یا حضوری به دفاتر ادارات فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان‌های رفسنجان و انار و دفتر تبلیغات اسلامی شهر سرچشمه مراجعه کنند.
محمدآبادی با برشمردن جوایز این مسابقه تأکید کرد: به نفر اول مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم مبلغ ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم مبلغ ۱۰ میلیون ریال اهدا می‌شود ضمن آنکه ۱۵ هدیه پنج میلیون ریالی به کارکنان شاغل در مس سرچشمه، ۱۵ هدیه پنج میلیون ریالی به سایر شرکت‌کنندگان و ۶۷ هدیه نفیس غیر نقدی نیز برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.

نظرات و ارسال نظر

سه × 3 =