فیروزه کویریکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

اختتامیه جام فوتبال شهیدان بهامین وعلیرضایی جعفر آبادنوق برگزارشد - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر عصر امروز جمعه ۳۱فروردین ۱۳۹۷اختتامیه جام فوتبال یاد وخاطره شهیدان والامقام محمد بهامین وبمانعلی علیرضایی جعفر آباد دهستان رضوان بخش مرکزی باحضور مهندس بخشی بخشدار مرکزی رفسنجان آقای صالحی نیا ریاست محترم اداره ورزش و جوانان،حاج باقری مسئول محترم هیئت روستایی عشایری،جلالی رییس کمیته داوران شهرستان رفسنجان،زارع مسئول هیئت فوتبال شهرستان رفسنجان، آقای جعفری شورابخش مرکزی آقای جعفری رئیس شورای اسماعیل آباد شوراها ودهیاران دهستان رضوان،خانواده های محترم شهیدان بهامین و علیرضایی برگزار ورقابت فوتبال نهایی بین تیم های منتخب امامزاده سید جلال الدین اشرف و دهیاری فیض ابادبرگزارشد این دیدار پس از دقیقه ۹۰صفر به صفر مساوی و در پایان تیم امامزاده سید جلال الدین اشرف با ضربه پنالتی مقام اول را از آن خود کرد وتیم های دهیاری فیض آبادو دهیاری اسماعیل آباد به ترتیب مقام های دوم وسوم را از آن خود کردند

نظرات و ارسال نظر

6 + 11 =

کرمی. گفته :
شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

این از برکت امامزاده است خداوند رحمت کند سید حمید ترابی پیروزی فقط به خاطر جد سید بود نه تلاش ورزشکاران . وگرنه بازیگران جعفراباد حرف اول را می زدند.

پاسخ
کرمی. گفته :
سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

مردم را به چی سر گردان میکنند . جعفر ابادیها کار دیگری از خودشان ندارند. یک مشت آدم دنبال یک توپ می دوند می بایستی هر کدامشان یک توپ بردارند نه دعواشان میشد و دل همه هم به سمت می آمد و همه هم گل می زدند. . به نظر من فوتبال حرام است چرا که در آن برد و باخت ندارد و وقت مردم گرفته میشود .

پاسخ