فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

مدیران بحران اقتصادی شهرستان را جدی بگیرند - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

حجت الاسلام شیخ علی هاشیمان گفت ::مدیران بحران اقتصادی را جدی بگیرند و راهکار ارائه بدهند امید داریم با اتحاد و همدلی بتوانیم از این مسیر بحران بگذریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر ؛حجت الاسلام شیخ علی هاشیمان صبح امروز در جلسه شورای اداری بخش فردوس اظهار داشت :مردم ما عاشقانه و معتقدانه کار می کنند به امید اینکه جمع مسئولین برایشان امنیت و رفاه ایجاد نمایند .
وی بیان داشت :همه مردم با هم خانواده هستند ،نمیتوانیم از همدیگر فاصله بگیریم ،در شادی و غم ها کنار هم باشیم اگر به خانواده رسیدی و وقتت را صرف کردی مومن هستی ولی اگردر مقابل این خانواده ایستادی و تقاضای خانواده را نشنیدی نفاق کردی .
رئیس شورای شهر ضمن اشاره به بیاناتی از امام راحل افزود :در دنیا هر جا حکومت ها با مردم تعامل کردند رشد و توسعه یافتند و هر کس درب را بروی مردم بست صدای مردم را نشنید در مقابل مردم قرارگرفت به ورطه نابودی کشیده شده است .

حجت الاسلام هاشمیان عنوان داشت :مسئولین باید با مردم تعامل داشته باشند مردم خانواده ما هستند به درد همدیگر برسیم فرق یک دوست و غریبه نباید باشد همه را برابر ببینید .

وی افزود :امروز شهرستان،دچار بحران بزرگ شده است ،و ان بحث محصولی که انجام شده و عواقبی که برای شهرستان به وجود می اید .

رئیس شورای شهر گفت :ستاد بحران اقتصادی شهرستان باید سریع تشکیل شود راهکار را تشخیص بدهیم و امتیازات ویژه ای بگیریم و این مردم را از این بحران نجات دهیم مردم باید توسط ما ازاین بحران عبور داده شوند .

وی تاکید داشت :نباید بگذاریم کاسه صبر مردم لبریز شود باید فکری کرد باید تسهیلات و امتیازات ویژه ای برای مردم دید برای مردمی که در همه مقاطع نظام ایستادند .

هاشمیان یاداور شد :مدیران بحران را جدی بگیرند و راهکار ارائه بدهند امید داریم با اتحاد و همدلی بتوانیم از این مسیر بحران بگذریم .

نظرات و ارسال نظر

4 × 3 =