فیروزه کویردوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

اولین نمایشگاه توانمندی ها و نیازمندیهای مس سرچشمه در بستر اقتصاد مقاومتی در رفسنجان دایر شد. - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

به گزارش فیروزه کویر مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه توانمندی ها و نیازمندیهای مس سرچشمه در بستر اقتصاد مقاومتی عصر امروز با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم رفسنجان ، مدیر مجتمع مس سرچشمه ، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از دیگر مسئولین شهرستان ، کارآفرینان و صنعتگران در تالار خیام دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان برگزار شد و مسئولین حاضر از این نمایشگاه که در محل سالن شهدای گمنام این دانشگاه دایر گردیده است بازدید کردند.
مهندس احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندیها و نیازمندی های مجتمع مس سرچشمه در دانشگاه ولی عصر عج
▫️در وضعیت فعلی کشور و استان و شهرستان که وضعیت سختی برای مردم ایجاد شده بالطبع این شرایط به واحدهای صنعتی نیز منتقل می شود.
▫️ شرکت مس جلساتی را با صنعتگران بزرگ برگزار کرده و در این زمینه پیشقدم شده و درخواستهای خود را به همه زینفعان ارائه داده است.
▫️ سیاست شرکت مس استقاده از توانایی داخلی است و شرکت مس در سالهای قبل اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده است و اخیرا با ایجاد کمیته “ساخت داخل” امیدواریم در دوره کنونی به نتیجه مطلوب برسیم.
▫️ باید جوامع دینفع را به دور از شعارزدکی در این زمینه فعال و شناسایی کنیم و در این رابطه کمک همه دستگاههای ذیربط ضروری است.
▫️ شرکت مس جلساتی را با صنعتگران بزرگ برگزار کرده و در این زمینه پیشقدم شده و درخواستهای خود را به همه زینفعان ارائه داده است.
▫️ نمایشگاه امروز شامل غرفه های زنجیره تامین کالا، مهندسی و انرژی و طرحهای توسعه آماده سرمایه گذاری، پژوهش و تحقیقات، معرفی شرکتهای زیرمجموعه مس از جمله شرکت سرمایه گذاری می باشد.
▫️ شرکت مس آماده همکاری با تمام جوامع پیرامونی را دارد و به عنوان یک صنعت قابل اطمینان آماده همکاری با سرمایه گذاران است.
▫️ شرکت مس به عنوان معین اقتصادی منطقه شش استان می باشد و ظرفیت بالایی در حوزه ساخت، تولید، نیروی انسانی دارد و جزو ۵ شرکت بورسی کشور می باشد.

نظرات و ارسال نظر

پنج × دو =