فیروزه کویریکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

محل ایجاد ایستگاه راه آهن جوادیه فلاح توسط کارشناسان تایید شد - فیروزه کویر رفسنجان

سخن دوست :امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.

مقرر گردید در روزهای آینده مصوبه کمیته ایستگاهی کل کشور به ما ارسال شود تا شورای اسلامی جوادیه ، جهت دسترسی اهالی منطقه نوق و انار و رفسنجان، نسبت به آسفالت سازی جاده منتهی به راه آهن اقدامات لازم را انجام دهد.

20160113_092757

به گزارش فیروزه کویر به نقل از جوادیه فلاح، آقای علی اسماعیلی فرد، دهیار جوادیه فلاح و الهیه در گفتگوی تلفنی با این پایگاه از تایید محل ایستگاه قطار توسط کارشناسان خبر داد.

وی گفت: در بازدیدی که کارشناسان راه آهن از محل پیشنهادی ایستگاه قطار جوادیه فلاح واقع در اطراف باغات پسته عباس آباد داشتند، چند نقطه مورد بررسی قرار گرفت که بهترین نقطه آن بین کیلومتر ۹۳۷  تا ۹۳۹ این راه آهن مشخص گردید.

8677876

آقای اسماعیلی افزود: این نقطه کمترین هزینه و کمترین تملک اراضی کشاورزی را دارد و هم مشکل محاسباتی در این نقطه وجود ندارد و مقرر گردید در روزهای آینده مصوبه کمیته ایستگاهی کل کشور به ما ارسال شود تا شورای اسلامی جوادیه ، جهت دسترسی اهالی منطقه نوق و انار و رفسنجان، نسبت به آسفالت سازی جاده منتهی به راه آهن اقدامات لازم را انجام دهد.

43170

وی گفت: این نقطه از لحاظ امکاناتی همچون آب – برق و تلفن هم مشکلی ندارد و مردم منطقه نوق و انار به راحتی به ایستگاه راه آهن دسترسی خواهند داشت.

لازم به ذکر است عدم ایستگاه راه آهن در منطقه یکی دیگر از مشکلات بزرگ مردم نوق و انار ، پس از جاده نوق -بافق به شمار میرود که با پشتکار و همت مهندس انارکی نماینده محترم مجلس، دهیاری و شوراهای اسلامی جوادیه و شورا و مسئولان شهرستان انار این مشکل نیز بزودی رفع میگردد. 

 

عکس و خبر: کاظم رفسنجانی

ارسال دیدگاه
نظرات و ارسال نظر

هجده − پنج =